přeskočit k navigaci »


Bar catering

Bar catering a další gastronomické služby

Dětský den restaurace Diana

Poskytujeme kompletní barový servis pro rodinné oslavy, svatby, plesy, firemní party, honosné hostiny či rauty a další společenské akce. Uspořádáme a zorganizujeme cokoliv, co vás napadne. Kromě výborných nápojů pro vás připravíme i chutné občerstvení, zajistíme hudbu popř. další produkci. Prostě se postaráme o vše, včetně dobré zábavy. Přesvědčte se sami!

Mobilní bar aneb vynikající koktejly nejen pro Karlovy Vary

Barracuda mobilní cocktail bar s profesionálním barmanem je připraven postarat se o dobré pití na každé party v České republice. Barman přijede až k vám a namíchá klasické drinky, originální Barracuda koktejly i nápoje podle vaší fantazie. Náš profesionální personál ví, jak potěšit vaše chuťové buňky.

Chcete mobilní Barracuda Cocktail Bar na své party? Kontaktujte nás!

Barmanská show

Naši barmani jsou opravdoví machři a mohou vám to dokázat nejen v baru Barracuda v Karlových Varech, ale i při úžasné barmanské show třeba na vaší party. Při takzvané „Free style“ show uvidíte různé triky. Vzduchem létají nejen lahve, ale i další barové náčiní.

Vystoupení trvají přibližně 8 – 10 minut a jsou oblíbenou součástí společenských akcí, jako jsou oslavy narozenin, firemní party atd.

Pro bližší informace o barmanské show (ceny, volné termíny) nás kontaktujte!

 

Fotogalerie - bar catering

 

vytiskni stránku nahoru

 
Barracuda Catibean Cocktail Bar

BARRACUDA COCKTAIL BAR
Jaltská 7
360 01 Karlovy Vary
tel.: 608 100 640